niedziela, 24 czerwca 2012

Po butach ich poznacie


    Na naszych  ulicach od kilku lat widać coraz więcej dobrze (i modnie)  ubranych mężczyzn. Jest to tym bardziej godne podkreślenia, gdyż jeszcze nie dawno mało kto przywiązywał wagę do ubioru. Niestety, zupełnie inaczej wygląda sytuacja z obuwiem. Dobre buty to w naszym kraju ciągle rzadkość.  I nie decydują o tym dochody, to jest pewne. Przecież można znaleźć wiele przykładów studentów, którzy oszczędzają, aby sobie kupić porządne buty. Wiedzą, że kobiety zwracają dużą uwagę na obuwie i dzięki nim są w stanie łatwiej poznać i oczarować tę wymarzoną. I nawet jeżeli facet wysiada z drogiego samochodu to często kobieta nie jest nawet w stanie podać marki auta, natomiast opisze dokładnie co on miał na nogach.


   Oxford Whole Cut
6903 z kolekcji Carlos Santos  Mężczyźni, którzy noszą porządne, ręcznie szyte buty o konstrukcji ramowej („Goodyear Welted”) rozpoznają się od razu. Podobnie jak ma to miejsce również w przypadku zegarków - liczy się bowiem jakość i znajomość dobrego stylu. Często ułatwia to np. nawiązywanie  kontaktów biznesowych.
    Oprócz korzyści związanych z komfortem użytkowania oraz trwałością, takie obuwie daje sporo radości
z posiadania rzeczy wyjątkowej, która charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz ponadczasową elegancją. I nie mówimy tu o kosztujących często kilka tysięcy złotych butach, firmowanych przez znanych designerów np. Hugo Boss czy Prada, tylko o klasycznych butach, odpornych na zawirowania w świecie mody. Decydująca jest nie konkretna marka (oczywiście są w tym gronie również producenci, cieszący się większym prestiżem), ale sposób konstrukcji butów – czyli szycie ramowe metodą ”Goodyear Welted”.
Monk Strap
FLEET z kolekcji Loake Evolution

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz