wtorek, 5 listopada 2013

Pokaż mi Twoje buty, a powiem Ci kim jesteś.


Zmiany, które zaszły w wyznacznikach naszego prestiżu w ciągu ostatnich dwudziestu lat dotyczą niemal wszystkiego: zmieniliśmy mieszkania i samochody, garnitury i zegarki i tylko męskie buty jakby pozostały w epoce PRL.  Jest to tym bardziej ciekawe, że obuwie to właśnie ten  element, który stanowi na zachodzie ukoronowanie męskiego stroju i potrafi kosztować majątek. Wspomniana cena nie bierze się znikąd, a o dobrych butach można mówić jedynie wtedy, gdy są starannie wykonane w całości  z najlepszych skór z dużym udziałem pracy ludzkich rąk. Te kryteria dotyczą wszystkich rodzajów butów, a wiec zarówno lekkich mokasynów, jak i butów szytych ramowo (pasowo), czyli metodą goodyear welted. Te ostatnie dają maksimum komfortu, zdrowia dla stóp, trwałości formy i długowieczności co w istocie powoduje, że w generalnym rachunku na obuwie nie wydajemy więcej !


Buty uszyte z wysokiej jakości skór w konstrukcji GYW posiadają wiele zalet. Charakterystyczną cechą takiego szycia ramowego (pasowego) jest to, że pomiędzy podeszwami znajduje się warstwa korka, naturalnego materiału, który doskonale amortyzuje wstrząsy oraz pełni równocześnie rolę izolacji termicznej - w zimie w środku buta jest ciepło, a latem chłodno. But po krótkim czasie dopasowuje się do stopy, przyjmując jej kształt. Ramowy sposób szycia daje niezwykły komfort użytkowania, pozwala stopom oddychać oraz chroni je przed wilgocią. Poza tym uszyte tym systemem  obuwie jest niezwykle trwałe i przyjazne w naprawach – nawet wymiana podeszwy nie jest problemem dla wykwalifikowanego szewca.


KlasyczneButy.pl to szczególne miejsce, poświęcone dobrym butom. Znamy się na butach i chcemy podzielić się z państwem tą wiedzą . Prawie każdy potrafi odróżnić dobry samochód od złego, oszacować jego wartość , tymczasem buty szczególnie męskie są dla większości z nas tajemnicą. Chcemy to zmienić . KlasyczneButy.pl mają być w naszym zamiarze tym dla modnego mężczyzny czym „Auto Świat” dla kierowców. Prosimy pytać, zgłaszać wątpliwości, testować nasze buty.RJZ/KlasyczneButy.pl
Zdjęcia: stylestalker.net/KlasyczneButy.pl

2 komentarze:

Lena Wrześniak pisze...

Święta racja.

Pozdrawiam :)

Grzegorz Kret pisze...

zgadzam się

http://e-kaja.pl/

Prześlij komentarz